Bayern definitivně zamítl Hargreavesův přestup

Vedení Bayernu Mnichov dnes v oficiálním prohlášení řeklo, že Owen Hargreaves i přes velký zájem ze strany Manchesteru United nikam neodejde.

Nejdřív přestup popřeli Felix Magath a Uli Hoennes, teď už je na oficiálních stránkách německého klubu prohlášení Karla-Heinze Rummeniggeho.

"FC Bayern informovali hráče a jeho agenta, že smlouva do 30.6.2010 pořád platí. Do dnešního dne jsme s Manchesterem o Owenově budoucnosti nejednali a ani v budoucnu taková jednání neplánujeme. FC Bayern dnes také informoval vedení anglického klubu, aby se přestali zajímat o Owena Hargreavese. Není totiž na prodej.“

I když samotný hráč projevil velký zájem o přestup do anglického prostředí, vedení Bayernu tuto možnost definitivně zamítlo.

"Jsme férovými partnery. Když hráč podepisuje smlouvu, musí si přitom uvědomit, že má svoje práva, ale má také vůči klubu závazky. Owen bude u nás hrát do roku 2010, to je jeho práce. Konec a tečka.“

"On je pro nás nesmírně důležitým hráčem. Plánujeme, že Owen a několik dalších mladých hráčů ze zahraničí budou tvořit budoucnost týmu. Proto o jeho odchodu nebudeme ani diskutovat.“ řekl Rummenige.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.