Senna zůstane ve Villarealu

Manažér „žlutých ponorek“, Manuel Pellegrini, je potěšen skutečností, že záložník Marcos Senna v klubu zůstane i nadále. Marcos byl dlouhou dobu na seznamu potenciálních posil Manchesteru United.

Španěl už je delší dobu v kontaktu s anglickým velkoklubem, avšak z Manchesteru ještě žádná oficiální nabídka nepřišla. Proto dal španělský záložník Rudým ďáblům ultimátum: buď dořeší přestup do pátku nebo sám zůstane na El Madrigal.

Až doteď se o přestupu neobjevily žádné oficiální zvěsti, a tak Senna bude s největší pravděpodobností dál působit ve Španělsku. I přesto, že do konce přestupového termínu zbývají ještě necelé dva týdny, Pellegrini si je jist, že už žádna nabídka za tohoto hráče nepříjde. Cíle Villarealu pro příští sezonu jsou jasné, chtějí se dostat do Ligy Mistrů. Chilský trenér doufá, že Senna bude v tomto souboji klíčovým článkem týmu.

"Pro tým je tato informace skvělá. Marcos je zkušeným hráčem a ví oč v našem týmu běží. United by ho rádi koupili, ale Senna nejspíše zůstane s námi. Marcos je profesionál a nemám k němu žádné připomínky.“ řekl Manuel Pellegrini.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.