Hargreaves se setká s vedením Bayernu

Agent Owena Hargreavese řekl, že jeho klient se v nejbližší době sejde s vedením mnichovského klubu, aby projednal otázku své budoucnosti.

Hráč dal jasně najevo, že obdržel z Manchesteru skvělou nabídku a rád by si v Premierleague zahrál. Vedení německého velkoklubu ale důrazně zamítlo jakoukoli možnost Owenova přestupu.

Agent fotbalisty, Roman Grill, je ale přesvědčen, že se Hargreaves brzy setká s Felixem Magathem, aby mu řekl svoji představu o budoucím působení ať už v Bayernu či Manchesteru.

“Nikdo se neptá, jestli klub chce hovořit ohledně přestupu. Je samozřejmé, že hráči typu Owen jsou pro klub důležití a vedení nechce, aby odcházeli. Na druhou stranu hráč sám ale chce s vedením klubu o tom diskutovat a přiblížit jim svoji představu o budoucnosti.“

“Owen nikdy v Bayernu neměl žádné problémy. Je už tu dlouho a ani jednou si na nic nestěžoval. Teď ale přišla doba, kdy se musí sám rozhodnout o své budoucnosti.“

“Pravděpodobně mu Felix Magath řekne svůj pohled na věc. Owen už řekl jasno, že obdržel skvělou nabídku a že chce odejít.“ řekl Grill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.