Giggs o nespravedlnosti

Levé křídlo Manchesteru United, Ryan Giggs, je dalším z řady lidí, kteří se zastali Waynea Rooneyho a stejně jako všichni ostatní je zklamaný z rozhodnutí FA.

Rooney dostal před nedávnem 3-zápasový distanc, protože FA odmítlo odvolání Manchesteru. Jednalo se samozřejmě o červenou kartu v přípravném zápase proti FC Porto.

Mladý útočník byl nucen odejít z hřiště poté, co mu nizozemský sudí udělil červenou kartu za údajný faul na obránci Pepe. FA dostala od sudího Bossena podrobné shrnutí všech událostí v tomto utkání, v důsledku čeho byli Wayne Rooney a Paul Scholes distancováni na 3 ligové zápasy, přesněji proti Charltonu, Watfordu a Tottenhamu.

Tento trest byl pro hráče další ránou podpásovkou v kratkém časovém úseku a začíná to vypadat, jakoby si na 20letého kanonýra rozhodčí zasedli. Na druhé straně jeho týmový spoluhráč, Ryan Giggs, věří, že si s tím Wayne bude vědet rady a že se podobné incidenty nebudou opakovat.

„Celkově si vede velmi dobře. Hraje lépe než by měl. Tehdy ho ale sudí potrestal kvůli neoprávněné špatné pověsti z MS a jiných zápasů. Byl jsem zklamaný."

Paul Scholes si taky 3 zápasy nezahraje. Ryan Giggs to považuje za velkou ztrátu pro tým: „Absence těch dvou hráčů je pro nás opravdovým problémem. Naštěstí máme dostatečně široký a silný kádr, s tím si budeme vědět rady.“ řekl Giggs.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.