Alan vrací úder! :)

Po těžkém zranění se k tréninkům vrátil útočník Alan Smith a na novou sezónu a nové výzvy se hráč velmi těší. 25letý bývalý hráč Leedsu se po dlouhé přestávce přímo nemůže dočkat začátku ligy.

"Už druhý týden trénuji spolu s týmem a dělám to s plným nasazením. Tak před 14 dny jsem řekl, že jsem připraven hrát. Štáb, který má na starosti mojí rehabilitaci, však tuto možnost zamítl se slovy, že je přede mnou ještě spousta práce.“

"Teď už žádné překážky nevidím a dalším mým cílem je prostě hraní fotbalu. Pomalu se už musím připravovat, protože okamžik, kdy řeknu „jsem připraven“, je už za dveřmi.“

V minulé sezóně byl Alan kvůli absenci kvalitního záložníka přesunut do zálohy. V této sezóně se problém jeví jako vyřešený, neboť klub posílil Michael Carrick a Sir Alex slibuje ještě jednu posilu stejného typu. To znamená, že Smudge bude opět strašit soupeřova brankáře.

"Jsem lepší útočník než záložník. Všichni to vědí. V záloze můžu hrát, pokud je utkání těžké, brutální a rychlost hry je maximální. V situaci, když oba týmy poleví, se mi tak dobře nevede. V takovém případě musí defenzivní záložník dělat katalyzátor hry. Myslím si ale, že můžu být tak dobrým útočníkem, jak je to v mých představách.“ řekl Alan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.