David Jones se chce usadit v prvním týmu United

Anglický záložník David Jones je rozhodnutý, že se chce v letošní sezóně poprat o místo v prvním týmu Manchesteru United.

21-letý záložník, který v přípravném utkání proti španělské FC Seville vstřelil při vítězství 3:0 poslední branku Red Devils, ví, že proniknout do sestavy Manchesteru United bude velmi těžké. David Jones zatím v Premier League neodehrál ani jeden zápas, ale v minulé sezóně získal potřebné zkušenosti pro první tým United. V minulé sezóně nejdříve hostoval v anglickém klubu Preston a poté odešel na hostování do holandského klubu NEC Nijmegen.

"Minulý rok byl pro mě hodně důležitý, protože kdybych neodešel na hostování, nezlepšil bych se a pravděpodobně bych zde nyní nebyl. Každá sezóna je důležitá, ale tato je o něco více. Minulý rok jsem byl pryč a nyní mám větší šance proniknout do prvního týmu United. Od hráčů, kteří zde jsou, se každý den mnoho naučím a každým dnem se zlepšuji. Vždycky jsem si užíval, když jsem mohl hrát na Old Trafford před tolika fanoušky. Doufám, že dostanu příležitost hrát před plným stadionem", řekl David Jones.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.