Mahamadou Diarra: Chci přestoupit do Realu Madrid

Vyhlídnutá posila Manchesteru United Mahamadou Diarra si chce konečně ujasnit, kde bude v nové sezóně hrát a netají se tím, že by strašně rád přestoupil do Realu Madrid.

O 25-letého záložníka má velký zájem manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson, ale o služby záložníka francouzského klubu Olympique Lyon má velký zájem také španělský velkoklub Real Madrid. Diarra se netají tím, že by strašně rád přestoupil na stadion Santiaga Bernabeu a potvrzuje, že zástupci Realu Madrid už se na něj vyptávali. Olympique Lyon ale za reprezentanta Mali požaduje sumu okolo 23,7 miliónů liber, což je veliká suma a Real Madrid už navíc v létě hodně posílil.

"Nemůžu už dále čekat. V pondělí se zástupci Realu Madrid ozvali Lyonu, že by chtěli oficiální schůzku, aby mohli prodiskutovat můj přestup na stadion Santiago Bernabeu. Lyon to ale odmítnul. Poté Lyon vyhlásil, že pokud mě Real bude chtít, bude muset zaplatit 35 miliónů eur. Nakonec jsem po telefonu mluvil s výkonným ředitelem Jeanem-Michelem Aulasem. Řekl jsem mu, že chci přestoupit do Realu. Samozřejmě, že mě nevyslyšel. To, že vám Real nabídne nosit jejich dres se nestává každý den. Momentálně jsem s reprezentací Mali a do Lyonu bych se měl vrátit ve čtvrtek. Ale já mám jasno, chci odejít do Realu Madrid", řekl Mahamadou Diarra.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.