Manchester má dalšího sponzora

Manchester United dnes oznámil, že uzavřel smlouvu s dalším z řady sponzorů.

Fred Done a jeho společnost Betfred, světově největší nezávislá sázková kancelář, se dnes stala oficiální sázkovou kanceláří Manchesteru United. Manchester z této smlouvy získá několik miliónů liber ročně.

"Je to sen, který se stal skutečností. Už jsem držitelem permanentní vstupenky na Manchester United 45 let a příležitost být oficiálním partnerem se nedala odmítnout. Jsem velký fanoušek Manchesteru United a mám veliký respekt před Sirem Alexem. Tato smlouva je o našem spojení se světově nejlepším. United jsou největším fotbalovým klubem. Máme několik skvělých myšlenek a fanouškům United tohot můžeme hodně nabídnout a jestliže já nevím, co chtějí, tak kdo teda?", řekl Fred Done, šéf společnosti Betfred.

Betfred bude mít nyní několik sázkových kanceláří přímo na stadionu Old Trafford, kde si fanoušci United budou moci zajít vsadit. Na oficiálních webových stránkách Manchesteru United si nyní můžete zahrát poker nebo si obyčejně vsadit. Betfred by měl mít také své nabídky a hry na MUTV.

"Betfred se pomalu stává rozšířenou světovou značkou a je jednou z nejrespektovanějších sázkových kanceláří po celé Velké Británii. Fred je velkým fanouškem Manchesteru United, takže spojení s ním bude dobré jak pro obchod, tak pro fanoušky", řekl výkonný šéf Manchesteru United David Gill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.