Ferguson vkládá do Jonnyho Evanse velké naděje

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson předpovídá Jonnymu Evansovi skvělou budoucnost.

Poté, co Jonny Evans předváděl v předsezónní přípravě skvělé výkony, odešel na celou sezónu na hostování do belgického klubu Royal Antverpy. Ferguson očekává, že 18-ti letý obránce narozený v Belfastu se na Old Trafford vrátí jako mnohem lepší hráč s bude bojovat o místo v prvním týmu United. Manažer United také očekává, že během následujících 18-ti měsíců se hráč objeví v reprezentačním dresu Severního Irska.

"Jonny je u nás od 12-ti let. Máme fotbalovou akademii v Belfastu, která už pro nás vypěstovala několik skvělých mladých hráčů a systém pozorování hráčů v této zemi je pro nás velmi, ale velmi dobrý. Jonny je velmi vyrovaný, temperamentní a má dobrou rovnováhu a během několika let bude naprosto skvělý obránce. Myslím si, že během následujícího roku a půl bude hrát za reprezentaci Severního Irska a to i přesto, že je mu teprve 18. Jsem 100% přesvědčen, že bude v budoucnu hráčem Manchesteru United", řekl Ferguson.

Alex Ferguson také vkládá velké naděje do 19-letého pravého obránce Dannyho Simpsona, který stejně jako Evans bude v této sezóně hostovat v belgickém klubu Royal Antverpy.

"Danny je místní kluk ze Salfordu, odkuď také máme několik skvělých mladých hráčů. Danny má velký potenciál, aby byl v b udoucnu skvělým hráčem. Je to přirozený obránce a je velmi rychlý. Náš plán je také dobře ho zdokonalit v Roayl Antverpy stejně jako Jonnyho Evanse", dodává manažer Red Devils.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.