Spekulace o Tevezově přestupu byly výmyslem bulvárů

Carlos Tevez byl od dob odchodu Ruuda van Nistelrooy nesčetněkrát spojován s přestupem do United. Spekulace byly opravdu různé, nikde ale nebyla řeč o oficiálním prohlášení kterékoliv strany. Až do teď, vedení Corinthians totiž oficiálně všechny spekulace popřelo.

O Teveze se v minulosti zajímal jiný anglický klub, a to londýnská Chelsea. José Mourinho měl o služby Carlose velký zájem. Podle anglického tisku Manchester údajně předložil Corinthians nabídku, ale ukázalo se, že to byla pouhá lež.

MSI – skupina, která financovala Tevezův přestup z týmu Boca Juniors, a samotné vedení Corinthians se k celé věci vyjádřili:

"Byl jsem několik dnů ve Velké Británií a můžu potvrdit, že MSI ani Corinthians nedostali od Manchesteru United žádnou nabídku ohledně Tevezova přestupu. Jsou to pouhé spekulace místních novin, které mají k realitě velmi daleko.“ řekl šéf MSI, Kia Joorabchian.

V oficiálním prohlášení Corinthians stojí: "MSI a Corinthians prohlašují, že vše, co bylo řečeno ohledně údajné nabídky z Manchesteru, není pravdou. Jsou to pouze spekulace anglických bulvárních listů."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.