Wayne Rooney zápas proti Fulhamu asi nestihne

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson přiznává, že Rooneyho start v nedělním utkání proti Fulhamu je kvůli zranění třísel hodně nejistý.

Útočník Manchesteru United Wayne Rooney nehrál od utkání s portugalským týmem FC Porto, kdy byl po faulu na obránce Pepe vyloučen. Příští týden kvůli zranění třísel zmešká přípravný zápas anglické reprezentace proti Řecku, který se hraje na Old Trafford. Rooney dnes nenastoupil k přípravnému utkání proti FC Sevilla, který hráči United i bez něj vyhráli 3:0 a i jeho start v utkání úvodního kola Premier League proti Fulhamu 20. srpna je hodně nejistý. Jelikož v létě Manchester prodal Ruuda Van Nistelrooye a Alan Smith ještě není v zápasové kondici, je hodně možné, že Manchester bude hrát proti Fulhamu pouze na jednoho útočníka a to Louise Sahu, kterého bude podporovat ze zálohy Cristiano Ronaldo.

"Jestli se Wayne stihne uzdravit, tak to bude tak tak. Má poraněné třísla a s tím nemůže hrát. Není to nic vážného, ale jeho start v nedělním utkání je v ohrožení", řekl Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.