Manchester United – FC Sevilla 3:0 (0:0)

Generálka na novou sezónu Manchesteru United vyšla skvěle. Na Old Trafford United porazili držitele Poháru UEFA FC Sevillu vysoko 3:0.

Do utkání lépe vstoupili domácí a už v 3. minutě nebezpečně vypálil z přímého kopu Ryan Giggs, ale brankář Palop míč vyrazil. Z následného Giggsova rohu hlavičkoval Gabriel Heinze, ale vedle. O několik okamžiků později vypálil po kombinaci se Sahou Park Ji-Sung, ale mimo. V 6. minutě se po centru Heinze dostal k hlavičce Scholes, ale i on branku netrefil. V 9. minutě zahrozili také hosté, ale střelu Jesuse Navase zblokoval Heinze. V 19. minutě se do šance dostal Brazilec Luis Fabiano, ale i on hlavičkou míříl vedle. V 23. minutě přihrával Giggs a Park Ji-Sung na zadní tyči nedokázal dopravit míč do sítě. V 30. minutě pálil z přímého kopu Cristiano Ronaldo, ale nic z toho nebylo. O chvíli později mohl otevřít skóre Frederic Kanoute, ale ani on nebyl úspěšný. V 40. minutě došlo k menší rozrtžce mezi Alvasem a Heinzem a rozhodčí Phil Dowd oba napomenul žlutou kartou. První poločas tak skončil bez branek. V druhém poločase se v brance Manchesteru objevil místo Van der Sara Tomasz Kuszczak. Poprvé musel Kuszczak zasahovat proti střele Renata, s kterou si ale bez problémů poradil. V 56. minutě šli ze hřiště Phil Bardsley a Gabriel Heinze a nahradili jej Patrice Evra a Ole Gunnar Solskjaer. V 63. minutě Manchester otevřel skóre – Ronaldo přihrál Louisu Sahovi a ten střelou z 15 yardů překonal brankáře Palopa – 1:0. Další branka padla až v 88. minutě utkání – Cristiano Ronaldo zahrával přímý kop a díky jemné teči hráče Sevilly Renata skončil míč v síti – 2:0. V nastaveném čase Manchester přidal ještě třetí gól – po přihrávce Kierana Richardsona se levačkou prosadil střídající David Jones. Manchester tak nakonec na "novém" Old Trafford zvítězil nad FC Sevillou 3:0.