Villarreal stále čeká na nabídku ohledně Senny

Španělský fotbalový klub Villarreal doufá, že příští týden Manchester United konečně předloží konkrétní nabídku za záložníka Marcose Sennu.

Manchester United má o 30-letého španělského záložníka narozeného v Brazílii velký zájem, ale samotný manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že anglický klub kromě něj sleduje také spoustu dalších hráčů. To je asi důvod, proč zatím Manchester nepředložil za Marcose Sennu konkrétní nabídku. Manchester stále pozorně sleduje záložníka Olympique Lyon a reprezentanta Mali Mahamadou Diarra, který ale už údajně míří do španělského velkoklubu Realu Madrid. Villarreal přiznal, že už s odchodem Senny počítá, ale zatím tomu, že by měl odejít, nic nenasvědčuje. Prezident fotbalového klubu Villarreal Fernando Roig očekává, že s Manchesterem bude v brzké době ohledně Senny jednat.

"Manchester United se nás ptal na Marcose Sennu, ale od té doby je zatím ticho. Anglický klub nás bude kontaktovat asi příští týden, takže hráč zatím zůstává hráčem Villarrealu a pokud nebude prodán, bude u nás nadále působit", řekl Fernando Roig.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.