Giggs: Ronaldo se s tím vypořádá.

Ryan Giggs je dalším z mnoha, kteří podporují Cristiana Ronalda. Velšský záložník očekává, že se Critiano vypořádá s nepřízní pomatených anglických fanoušků.

Angličtí fandové obviňují Ronalda za to, že na MS !údajně! přemluvil sudího k udělení červené karty Rooneymu. Už ve svém po dlouhé době prvním zápase se Cris setkal s nepřátelským přístupem, konkrétně u fanoušků Oxfordu. Ti na Ronalda pískali a každý jeho kontakt s míčem byl doprovázen hlasitým bučením.

Giggs řekl, že on a všichni hráči v týmu budou Ronalda maximálně podporovat a doporučil mu, aby si z neoprávněné kritiky nedělal těžkou hlavu.

”Všechno to bučení, pískání apod. dokazují, že je dobrým hráčem. Fanoušci soupeře se mu snaží znepříjemnit život, protože vědí, jakou je pro jejich tým hrozbou. On je ale duševně silný. Jediné, co teď může dělat je dávat do hraní maximum a doufat, že se časem situace obrátí a že bude na hříštích vítán.“

”David Beckham a Eric Cantona prožívali stejné životní situace. Nejlepší volbou pro hráče je, se nad něco takového povznést, brát to s rezervou. To je tak všechno, co lze v této věci udělat.“ řekl Ryan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.