V nominaci Anglie celkem pět hráčů Manchesteru United

V nominaci anglické reprezentace k přípravnému utkání proti Řecku je celkem pět hráčů Manchesteru United.

V nominaci anglické reprezentace k přípravnému utkání proti Řecku je celkem pět hráčů Manchesteru United. Anglická reprezentace sehraje první přípravný zápas pod vedením nového manažera Stevena McClarena ve středu 16. srpna proti Řecku. V nominaci je plno překvapivých změn a také celkem pět hráčů Manchesteru United – Gary Neville, Wes Brown, Rio Ferdinand, Kieran Richardson a také brankář Ben Foster, který je momentálně na hostování ve Watfordu. V nominaci naopak chybí David Beckham a také Wayne Rooney, který je zraněný a nenastoupí ani v zítřejším utkání proti Seville. Kvůli zranění chybí také záložník Chelsea Joe Cole a záložník Manchesteru Michael Carrick. Zahrnuti nebyli ani Sol Campbell a David James, nová posila Portsmouthu. Nováčkem v reprezentaci je kromě Bena Fostera také hráč Tottenhamu Michael Dawson a útočník West Hamu Dean Ashton. Zápas se bude hrát na Old Trafford.

Nominace anglické reprezentace:

Brankáři: Robinson (Tottenham), Kirkland (Liverpool), Foster (Man Utd).

Obránci: Bridge (Chelsea), Brown (Man Utd), Carragher (Liverpool), A Cole (Arsenal), Dawson (Tottenham), Ferdinand (Man Utd), G Neville (Man Utd), P Neville (Everton), Terry (capt, Chelsea), Young (Charlton).

Záložníci: Downing (Middlesbrough), Gerrard (Liverpool), Hargreaves (Bayern Munich), Jenas (Tottenham), Lampard (Chelsea), Lennon (Tottenham), Richardson (Man Utd), Wright-Phillips (Chelsea).

Útočníci: Ashton (West Ham), Bent (Charlton), Crouch (Liverpool), Defoe (Tottenham)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.