Fanoušci nadšení z dnešního tréninku

Něco kolem 4.000 fanoušků dnes na Old Trafford zhlédlo oficiální trénink Manchesteru United. Diváci měli poprvé možnost vidět novou posilu Tomasza Kuszczaka a po dlouhé době také Cristiana Ronalda a Alana Smitha.

Fanouškové velkým potleskem přivítali Cristiana Ronalda. Před začátkem tréninku Ronaldo pozdravil diváky a za projevenou přízeň předvedl několik triků s míčem. Dalo by se říct, že byl hlavní postavou tréninku. Trénink byl rozložen na několik částí, a to rozcvička, procvičování přihrávek a střel. Poté si hráči zahráli zápas 10 na 10, ve kterém se postupně střídali všichni tři gólmani.

Dnes byli po dlouhé době k vidění také Alan Smith a Nemanja Vidic, kterých trápily dlouhodobé zranění. Kromě výše zmíněných se na hřišti spolu s týmem připravovali Gabriel Heinze, Mikael Silvestre, Louis Saha, kteří se vrátili k tréninkům kvůli nedávným MS později. 8 dní před začátkem sezóny vypadá kádr velice dobře.

United si první zápas zahrají 20. srpna v domácím prostředí proti Fulhamu. Předtím je ještě čeká zítřejší utkání s FC Sevillou. Na hřišti dnes chyběli Wayne Rooney, Rio Ferdinand, Gary Neville i zraněný Michael Carrick.

Hráči, kteří se prezentovali na dnešním tréninku:

Gólmani: Van der Sar, Kuszczak, Heaton.

Obránci: Brown, Vidic, Silvestre, Heinze, Evra, Bardsley.

Záložníci: Ronaldo, Scholes, Park, Fletcher, Miller, Giggs, O’Shea, Richardson.

Útočníci: Saha, Rossi, Smith, Solskjaer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.