Nové smlouvy!

Dvojice hráčů Manchesteru United, Korejec Park Ji-Sung a Francouz Mikael Silvestre, dnes po oficiálním tréninku celého týmu podepsali nové smlouvy. Už několik dnů se v zákulisí spekulovalo o prodloužení Parkovy smlouvy. Dnes je to oficiální, za skvělé výkony smlouva prodloužena do roku 2010.

Druhý z dvojice hráčů, Mikael Silvestre, prodloužil smlouvu do roku 2009. Což je vzhledem k nedávným spekulacím o hráčově odchodu z Old Trafford překvapující. Lidé z vedení United na začátku kalendářního roku tvrdili, že poté, co se k týmu připojili dva obránci – Nemanja Vidic a Patrice Evra, bude v kádru čím dál tím méně místa. Nakonec ale chtějí dát Silvestremu šanci probojovat se do základní sestavy.

Silvestre Manchester opustit nechtěl a v druhé polovině sezóny pořádně přiložil „nohu k dílu“ a zaznamenal nárůst formy. To mohl být podnětem pro vedení týmu z Old Trafford k nabídnutí Francouzovi nové smlouvy.

Park Ji-Sung si novou smlouvu bezpochyby zasloužil. Právě díky němu a jeho stále formě získali Rudí Ďáblové Carling Cup a druhé místo v konečném pořadí Premierleague.

Korejský reprezentant chtěl v týmu zastávat jednu z klíčových rolí. Díky nové smlouvě má k tomu ještě blíž. Platy těchto dvou hráčů nebyly oficiálně zveřejněny, odhaduje se ale, že dostanou přidáno zhruba o 7-10 tisíc liber týdně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.