Wayne: Letos musíme získat titul!

Už jen několik dnů zbývá k prvnímu výkopu zahajujícímu sezónu 2006/2007. Chystá se další velice napínavý ročník a tvrdý souboj o každý bodík. Dnes už ikona Manchesteru, Wayne Rooney, věří, že tentokrát podaří Chelsea v souboji o titul porazit.

Poslední 3 sezóny jsou totiž Rudí Ďáblové „na suchu“. Přestupové úspěchy hovoří jasně pro Chelsea. Získali totiž Michaela Ballacka, Adryie Shevchenku, Salomona Kalou a toto není konec seznamu. Na druhou stranu odešli Hernán Crespo, Eidur Gudjohnsen, Asier del Horno a s Williamem Gallasem to taky nevypadá nijak růžově. A United? Pouze bývalý hráč Tottenhamu Michael Carrick, který se už ale stihl zranit a Tomasz Kuszczak, nová brankářská posila.

Z klíčových hráčů se opačným směrem rozhodl jít Ruud van Nistelrooy, takže Manchester zatím na přestupovém okně nevydělal, ba naopak.

Wayne Rooney si je vědom, že RVN po sobě zanechal v kádru díru, ale na druhou stranu věří v sílu zbylého kádru.

"Myslím, že můžeme reálně pomýšlet na titul. Tato sezóna pro nás bude důležitá. Už minulé ročníky jsme chtěli vyhrát, tentokráte je to ale ještě důležitější.“

"Manchester United je jedním s největších klubů na světě. 3 roky bez ligového titulu, to je pro takový tým katastrofa. Jsme talentovaní a na titul máme. Musíme však více hrát jako tým a potřebujeme ještě koupit takové hráče, kteří nám v našem úsilí pomůžou.“ řekl Wayne

Rooney si ze zvučnosti jmen jako je Ballack nebo Shevchenko nedělá těžkou hlavu, podle mladého Angličana bude lepší, pokud se hráči Devils soustředí pouze na svých výkonech.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.