Kuszczak: Od Edwina se chci naučit plno věcí

Tomasz Kuszczak je s přestupem do Manchesteru United velmi nadšeny a od Edwina Van der Sara se chce naučit plno věcí.

Polský brankář přišel do Manchesteru United z West Bromwiche na jednoroční hostování, ale v červenci roku 2007 podepíše s Manchesterem smlouvu na tři roky. Sir Alex Ferguson s Tomaszem počítá na post brankářské dvojky za holandského zkušeného brankáře Edwina Van der Sara, od kterého se chce Kuszczak naučit plno věcí.

"Edwin Van der Sar je jedním z nejlepších fotbalových brankářů na světě. Budu se hodně snažit. Budu v trénincích tvrdě dřít a snad se od něj něco naučím. Můžu se naučit hodně věcí, jsem stále ještě mladý brankář. Vždycky jsem se o někoho snažil něco naučit a i od Edwina se pokusím něco naučit. Když dostanu šanci, pokusím se ji naplno využít", řekl Kuszczak.

Kuszczak je také velmi rád, že bude moci mít příležitost hráč v Lize Mistrů.

"Je to skvělá soutěž. Nikdy předtím jsem v Lize Mistrů nehrál. Budu mít šanci si ji zahrát. Je to skvělá věc pro každého fotbalistu. Je skvělé, když jste v takovém klubu jako je Manchester United", dodává Kuszczak.

"Mluvil jsem s manažerem Bryanem Robsonem a plně mě chápal. Řekl jsem mu, že chci odejít a hrát za Manchester United. Je to nejlepším klub na světě a každý chce hrát za tento klub stejně jako já", říká na závěr nová posila Red Devils.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.