Manchester United bude jednat s Rooneym o nové smlouvě

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že by byl velmi šťastný, kdyby Wayne Rooney hrál za Manchester United až do konce své kariéry.

Wayne Rooney minulý týden prozradil, že je v Manchesteru United šťastný a rád by s klubem prodloužil smlouvu a také uvažuje o tom, že by zde vydržel až do konce své fotbalové kariéry. Bývalý hráč Evertonu přišel do Manchesteru před dvěma lety a hned se stal klíčovým hráčem sestavy Sira Alexe Fergusona. Rooneyho stávající smlouva sice vyprší až za čtyři roky a Ferguson je tak velmi potěšen tím, že Rooney už teď chce prodloužit smlouvu.

"Chceme, aby zde Rooney zůstal po celou dobu své fotbalové kariéry. Je to fantastický hráč. Je plný energie a nadšení pro fotbal a stále chce být nejlepší. Máme plno skvělých mladých hráčů a chceme, aby zde zůstali co nejdéle. Rooney je jedním z nich a jsem velmi potěšen s tím, že chce zde zůstat co nejdéle", řekl Alex Ferguson.

Výkonný ředitel Manchesteru United David Gill potvrdil, že klub je připraven s Rooneym jednat o nové smlouvě, ale až poté, co se uzavře přestupové okno, protože nyní se chce klub soustředit na zisk posil.

"Je v našich plánech jednat s Rooneym, ale je to soukromá záležitost a není kam spěchat. Je vždy velmi potěšující, když hráč chce podepsat novou smlouvu a určitě s ním budeme jednat, to určitě. Ale momentálně se soustředíme na přestupový trh a další záležitosti", řekl David Gill.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.