Anton Ferdinand: Brácha by měl být kapitánem nároďáku.

Obránce West Hamu United Anton Ferdinand věří, že jeho bratr Rio měl být taky horkým kandidátem na post kapitána anglické reprezentace.

Nový manažer anglické reprezentace Steve McClaren se ve čtvrtek rozhodl, že novým kapitánem anglické reprezentace bude obránce Chelsea John Terry. Jeho zástupce byl jmenován záložník FC Liverpool Steven Gerrard. Třetím velkým kaniddátem na post kapitána byl ještě obránce Manchesteru Gary Neville. Ale Anton Ferdinand si myslí, že jeho bratr Rio, Terryho parťák ve středu obrany anglické reprezentace, měl být taky zvážen jako možný kapitán.

"Jsem překvapen, že lidé o něm nemluvili jako o možném kandidátovi na post kapitána, ale není to jeho povaha přijít a říct, že chce být kapitánem anglické reprezentace. Vím, že je to můj bratr, ale myslím si, že měl dostat šanci být novým kapitánem Anglie. Myslím si, že byl nejlepším hráčem Anglie na letošním MS a byl také nejlepším hráčem Anglie na minulém MS, takže je směšné, že se o něm vůbec neuvažovalo", řekl Anton Ferdinand, mladší ze sourozenecké dvojice Ferdinandů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.