Kuszczak do Manchesteru na roční hostování

Manchester United dnes získal na roční hostování polského brankáře Tomasze Kuszczaka z druholigového West Bromwiche Albion.

Baggies chtěli polského brankáře udržet za každou cenu, naznačili to také tím,když odmítli tři dosavadní nabídky Manchesteru.  Ale nakonec se rozhodli, že brankáře uvolní.  Sir Alex Ferguson chtěl Kuszczaka získat jíž během léta, aby dělal dvojku spolehlivému veteránovi Edwinu van Der Sarovi.

 Ferguson očekával, že získá Kuszcaka již po návratu Manchesteru z afrického turné, ale West Bromwich stále vyčkával na výhodnější nabídku.  Fergie by měl tedy v nejbližší době poslat Fostera na další rořní hostování do Watfordu, kde se bude zdokonalovat ve svém brankářském umění.

West Bromwich, který nedávno získal švýcarskou jedničku Pascala Zuberbuhlera věří, že to byl pro klub velmi dobrý obchod.

“ Měli jsme s sním několik schůzek a sám hráč vyjádřil silnou touhu přestoupit do United, s potenciálem hrát v Premier League a Champions League. Nakonec jsme cítili, že je to velmi výjmečná situace a pokud bychom Tomasze neuvolnili, nedovolili bychom mu v rozkvětu jeho brankářské kariéry. Získali jsme mladého, talentovaného brankáře a velmi kvalitního středního záložníka „.

Svou radost vyjádřil i Ben Foster, který stráví příští sezónu ve Watfordu. “ Ve středu jsem obdržel telefonát a pak už jen podepsal všechny papíry. Jsem moc rád, že strávím i příští sezónu ve Watfordu „, uvedl anglický brankář. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.