United zpět ve hře o Diarru!

United se stále nevzdali myšlenky na zisk záložníka Olympique Lyon.

Záložník Lyonu je stále jedním z nejžádanější fergusonových posil, ale francouzský šampion Lyon se svého nejlepšího hráče nechce vzdát.

Zdroje z Francie hovoří o tom, že Manchester United předložil tajnou oficiální nabídku na tohoto vysoce ceněného reprezentanta Mali, který si udělal jméno především v zápasech Champions League.

Do přímého boje o Diarru ještě nejspíše promluví Real Madrid, který je ochoten zaplatit něco okolo £14 mil. A pávě obnovený zájem Alexe Fergusona o Mohamadoua Diarru by vysvětloval, proč ještě nebyl vyřešen přestup Marcose Senny.

Ačkoli se zdá, že Villarreal je ochoten k Devils pustit španělského reprezentanta, tak jednání jsou na mrtvém bodě a přestup stále nebyl dokončen právě díky vyčkávání United.

"My stále hledáme a rozvažujeme o některých hráčích právě v tomto období a já myslím, že se vše vyřeší do konce příštího týdne." prohlásil Ferguson po přípravném utklání na turnaji v Amsterdamu.

"Z naší strany je tu zájem o Sennu, ale také o další hráče", dodal.

Teď bude záležet na Lyonu, jestli se rozhodnou dát zelenou přestupu Diarry na Old Trafford případně na Santiago Bernabeu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.