Alan Smith připraven na utkání s Fulhamem!

Alana Smitha dlouhodobě vyřadilo zranění ze zápasu s Liverpoolem, avšak to už je zdá se minulostí a mladý Angličan je připraven už na první zápas sezóny!

Rehabilitační program měl za cíl dostat Alana zpět do hry už na začátek sezóny. Všechno šlo podle plánu a bývalého hráče Leedsu uvidíme na trávníku už v prvním kole Premierleague.

"Mým cílem bylo dostat se zpět na první zápas nové sezóny a zatím jde vše podle plánu.“ řekl Smithy pro MUTV.

Alan prohlásil, že od dob co se věnuje fotbalu je to zatím jeho první (a doufejme, že poslední!) vážné zranění. Jak sám řekl, fanoušci se o jeho návrat bát nemusejí.

"Byl jsem opravdu rád, když mi po diagnóze řekli, že ještě budu hrát fotbal. Jak už jsem říkal fotbal je tvrdá hra a s následky se počítá.“

Přístup mladého Angličana je opravdu profesionální. Samotný Ferguson toto komentoval: „Bylo to jedno z nehorších zranění, jaké jsem kdy viděl.“ A přesto se Smithy díky své odhodlanosti a vytrvalosti dokázal vrátit zpět.

"I přesto, že jsem po zbytek sezóny ze hry ven, pořád mám fotbal rád a rehabilitace jako jízda na kole s Waynem byly pro mě spíše příjemnou záležitostí než povinností.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.