Sennův přestup hotovou věcí?

Villareal pobídl vedení klubu z Old Trafford, aby se už konečně rozhodli ve věci Sennova přestupu a začali jednat ohledně přestupových podmínek. Ředitel „žlutých ponorek“, José Manuel Llaneza, prohlásil, že nějakou dobu úmyslně brzdil jednání Marcose s jinými kluby.

Sir Alex Ferguson už delší dobu Marcose sleduje. Náhoda způsobila, že United narazili na Villareal v základní skupině Ligy Mistrů. Oba duely skočily nerozhodně, nepadl ani jeden gól.

Teď to vypadá, že smlouva bude v nejbližších dnech podepsána, neboť Llaneza potvrdil velký zájem ze strany Manchesteru United. Španělský tisk navíc spekuluje, že několik osob z vedení Villarealu už do Manchesteru odletěli, aby dořešili všechny záležitosti kolem přestupu 30letého Senny. Ten by měl United přijít na 4 milióny liber.

„Lidé z Manchesteru nám ke konci minulého týdne volali a ptali se, jestli jsme připraveni začít jednat. Jestli bude nabídka uspokojující pro všechny tři strany, rádi kývneme na Narcisů odchod. Jestliže nebude žádná nabídka, pak taky není problém. Marcos zůstane s námi.“ Řekl Llaneta pro El Mundo Deportivo.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že se k svěřencům Sira Alexe Fergusona připojí další nové jméno. Marcos Senna a Michael Carrick by měli doplnit a vztažmo i řídit zálohu Rudých Ďáblů. Vypadá to, že Fergie bude mít před začátkem sezóny z čeho vybírat, tudíž obavy z opakování situace z minulé sezóny můžeme, doufám definitivně, hodit za hlavu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.