Oxford United – Manchester United 1:4

Manchester United zvítězil v dalším přípravném utkání tentokrát na Oxfordem United vysoko 4:1. Dvakrát se střelecky prosadil Cristiano Ronaldo a po jedné brance přidali Darren Fletcher a Ole Gunnar Solskjaer.

V základní sestavě Manchesteru se poprvé od MS Cristiano Ronaldo stejně jako Louis Saha, Mikael Silvestre a Gabriel Heinze. Zápas se hrál na skoro vyprodaném Kassam Stadium, kde se vleze až 12,000 fanoušků. Při prvním kontaktu Ronalda s míčem fanoušci začali za Portugalce bučet, což vydrželo skoro po celou dobu zápasu. Manchester se dostal do vedení v 7. minutě – Heinze přihrál Ronaldovi, ten přiťukl Solskjaerovi, který vstřelil svůj pátý gól v letní přípravě – 0:1. V 14. minutě utkání už to bylo 0:2 – Phil Bardsley centrem našel Louise Sahu, který zastavil míč pro Ronalda a ten střelou překonal brankáře Billa Turleye. O dvě minuty později Manchester opět skóroval – tentokrát se střelecky prosadil Darren Fletcher – 0:3. V 27. minutě Oxford snížil – prosadil se Rob Duffy. Tímto výsledkem skončil první poločas. Do druhého poločasu nastoupil místo Johna O’Shea Jonny Evans. V 58. minutě se dostal na hřiště Danny Simpson, když nečekaně nahradil Gabriela Heinze. O několik málo okamžiků později přidal Cristiano Ronaldo svůj druhý gól v zápase po přihrávce Davida Jonese. V 72. minutě šel ze hřiště Ronaldo a nahradil ho Giuseppe Rossi. Když Ronaldo odcházel, diváci mu aplaudovali ve stoje. Manažer Oxfordu United Jim Smith prokázal pěkné gesto, když Ronaldovi hned potřásl rukou. Zápas tak skončil vítězstvím Manchesteru 4:1.