Giggs volá po gólech!

Giggs volá po větším počtu branek a po nahrazení Ruuda van Nistelrooye!

Ryan Giggs ve včerejším rozhovoru vyzval svoje spoluhráče z Manchesteru United aby se soustředili na nahrazení elitního střelce Devils Ruuda van Nistelrooye, který před nedávnem odešel po problémech se Sirem Alexem Fergusonem do Realu Madrid.

Někteří odborníci se domnívají, že tým Alexe Fergusona bude postrádat sílu v útočné fázi, právě díky ztrátě tohoto holandského útočníka, který pravidelně a hojně přispíval důležitými góly v honbě za tolik žádanými trofejemi, ale Ryan si myslí, že v United jsou hráči schopní nahradit van Nistelrooye.

Giggs prohlásil: "Když jsme byli úspěšní a vyhrávali jsme, nikdy jsme nebyli závislí na jednom muži, vždy jsme gólově přispívali jako celek."

"Ruud nám samozřejmě pomáhal velkým množstvím branek, ale tuto sezonu se budu muset zapojovat více do útoku s Paulem Scholesem a dalšími."

"My rovněž potřebujem více skórovat ze standartních situací, protože i tyto góly vyhrávají zápasy. A střílení gólů je důležitá podmínka k vítězství."

Giggs, mimochodem, očekává návrat na levý kraj záložní řady, kde se cítí lépe, než ve středu, kde v posledních obdobích působyl.

"Nyní máme více možností v jakém rozestavení nastoupit po návratu Scholese z marodky, angažování Michaela Carricka a stále tu ještě jsou John O’Shea a Darren Fletcher," dodal.

"Ale pokud mě manager požádá, abych se vrátil zpět do středu a abych vypomohl, pak to udělám, jako jsem to udělal v minulé sezóně."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.