Manchester United bude spolupracovat s Bröndby Kodaň

Manchester United plánuje, že uzavře partnerskou smlouvu a dánským klubem Bröndby Kodaň.

Manchester United má partnerské týmy po celém světe a asi nejznámějším je belgický klub Royal Antverpy, kde Manchester často posílá své hráče na hostování. Dalším klubem, který by s Manchesterem United úzce spolupracoval, by se měl stát dánský klub Bröndby Kodaň.

"Už máme plány a chceme s Bröndby uzavřít partnerskou smlouvu. Klub odvádí skvělou práci, při výchově mladých hráčů a věřím, že partnerská smlouva by pomohla oba klubům", řekl Alex Ferguson pro Ekstra Bladet.

Bröndby Kodaň trénuje momentálně bývalý trenér rezervy Manchesteru United Rene Meulensteen, který si s sebou do Dánska přivedl také obránce Marka Howarda. Ferguson dále potvrzuje, že je s Meulensteenem v blízkém kontaktu.

"Ovšem, že vše, co se děje v Dánsku podrobně sleduju, když zde nyní Rene pracuje. Je to skvělý trenér, s kterým jsem v Manchesteru strávil několik skvělých let", dodává Ferguson.

"Konverzace s Manchesterem United bude velmi zajímavá. Nejdříve si ovšem musíme poslechnout, co nám chtějí říci. Ale věřím, že se dohodneme a budou z partnerství těžit oba kluby", řekl prezident Bröndby Anders Bjerregaard, který už se na spolupráci s Manchesterem hodně těší.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.