John Toshack: Chceme dát Giggsovy pauzu před začátkem ligy

Manažer reprezentace Walesu John Toshack je s výkony Ryana Giggse v předsezónních zápasech nad míru spokojen a srovnává ho dokonce s legendárním Di Stefanem.

Toshack ale pochopí, když Ryan Giggs se bude radši soustředit na ligový fotbal než aby nastoupil v přípravném reprezentačním utkání proti Bulharsku 15. srpna ve Swansea. Toshack byl nadšený tím, jak si Ryan Giggs vedl Manchester v předsezónních zápasech a hlavně na turnaji v Amsterdamu, kde patřil k nejlepším hráčům United. Manchester se ale v úvodu nové sezóny bude muset obejít bez několika zraněných hráčů a některým hráčům hrozí suspendace a proto se spoléhá na to, že Giggs bude jedním z tahounů mužstva a proto chce Toshack dát Giggsovy volno, aby se v klidu připravil na nový start sezóny. Giggs by tak měl nakouknout do reprezentace Walesu až 2. září v kvalifikačním utkání o EURO 2008 v zápase proti České republice.

"Ryan hraje ve skvělé formě, klidně bych ho srovnal s legendárním hráčem Realu Madrid Alfredem di Stefanem. Na turnaji v Amsterdamu vstřelil skvělý gól. Ale vím, že United mají drobné problémy s Waynem Rooneym a Paulem Scholesem, co se týče suspendace a také Gary Neville a Rio Ferdinand nejsou zcela zdravotně vpořádku. Proto možná Ryana vynechám z přípravného utkání proti Bulharsku. Zápas se přeci jenom hraje čtyři dny před začátkem Premier League, proto chceme, aby Ryan byl dobře připraven na úvod sezóny v Anglii", řekl John Toshack.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.