O Kuszczakovi by měl být jasno tento týden

Manažer West Bromwiche Albion Bryan Robson věří, že se situace kolem polského brankáře Tomasze Kuszczaka vyřeší tento týden.

Manchester United má zájem o tohoto brankáře již delší dobu, ale zatím u West Bromwiche neuspěl. Začátkem srpna anglický klub odmítl nabídku Manchesteru v hodnotě 2,5 miliónů liber za Tomasze Kuszczaka. Manažer Bryan Robson totiž po Manchesteru požaduje, aby k peněžní částce klub přidal na hostování ještě Giuseppe Rossiho, což Alex Ferguson nechce, protože s Rossim pro první tým United počítá. V sobotu se Kuszczak objevil v zápase anglické ligy proti Hull pouze na lavičce náhradníků. Přednost dostal brankář Pascal Zuberbuhler, který do West Bromwiche přišel v létě. Utkání nakonec West Bromwich vyhrál 2:0.

"Řekl jsem předsedovi, co považuji za správné řešení. Nyní je to pouze na vedení klubu, jak se rozhodne. Když je hráč v takové situaci, že může přestoupit do tak velkého klubu jako jsou United, koncentrovat se na utkání je velmi obtížné, proto Kuszczak zůstal pouze na lavičce náhradníků. To je taky důvod, proč jsem koupil do týmu Pascala Zuberbuhlera. Je to zkušený reprezentační brankář. Myslím si, že tento týden se rozhdone, zda Tomasz zůstane nebo odejde", řekl Bryan Robson, manažer West Bromwiche a bývalý hráč Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.