Tevez za 15 miliónů?

Brazilský klub Corinthians je připraven začít jednat s Manchesterem ohledně přestupu reprezentační hvězdy Carlose Teveze.

Tevez by rád z Brazílie odešel, jeho situace je kvůli sporům s fanoušky nezáviděníhodná. Spolu s rodinou by se rád usadil v Evropě a je zde možnost, že by to bylo právě v Manchesteru.

Podle Daily Star jsou Corinthians připraveni prodat svojí hvězdu za 15 milionů liber, ale i o této částce jsou, jak údajně sami říkají, ochotni diskutovat.

Manažér Manchesteru United, Sir Alex Ferguson, je velkým fanouškem Teveze a je docela možné, že se o jeho přestup pokusí, zvláště když se přestup Fernanda Torrese jeví jako čím dál tím méně pravděpodobný.

Včera se zranila nová posila Manchesteru, Michael Carrick. Vzhledem k tomu prioritou číslo jedna bude další záložník. V příštím týdnu bychom měli vědět více. Otázkou je taky, jak nakonec dopadne transfer Marcose Senny. Jen doufejme, že Michael Carrick je posledním hráčem, který se letos zranil a že se nezopakuje situace z minulých sezón.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.