Michael Carrick bude mimo hru nejméně tři týdny!

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson připouští, že Michael Carrick bude mimo hru nejméně tři týdny poté, co se zranil v sobotním přípravném utkání proti Ajaxu Amsterdam.

Michael Carrick v pátek proti Portu nastoupil ke svému prvnímu utkání v dresu Manchesteru United a v sobotu se pak představil v zápase proti Ajaxu Amsterdam. Na hřišti vydržel pouze ale 16 minut, když ho atakoval útočník Ajaxu Amsterdam Keneth Perez. Michal Carrick má poraněný kotník a na závěr zápasu se už přišel podívat o berlích. Ferguson za novou posilu zaplatil Tottenhamu 18,6 miliónů liber a je velmi nepravděpodobné, že by se Carrick objevil v úvodním utkání Premier League proti Fulhamu 20. srpna 2006.

"Vypadá to, že bude mimo hru několik týdnů. Rána, kterou utrpěl, byla velmi bolestivá a dokonce to krvácelo. Má poraněné vazy na chodidle. Zatím nevíme přesný rozsah zranění, ale nejméně bude mimo hru tři týdny. Je to pro něj velká rána, protože k nám přestoupil teprve nedávno a chtěl hrát", řekl manažer Manchesteru Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.