Nové fórum spuštěno

Pro stálé návštěvníky starého fóra na manutdcz.com a nové tváře jsme pro vás přestěhoval fórum na nový web.

Design, počet návštěvníků a počet příspěvků zůstává stejný, Jediné, do bude změněno, bude banner fóra. Nyní doufáme, že budete částěčně spokojeni a staří známí z manutdcz.com jsem budou chodit tak, jako tomu bylo na starém webu.

Doufám, že je přejdou názory, podle kterých došlo k nějakému podrazu týkající ho se mojí osoby. Také doufám, že vás přejdou ty stálé vulgární komentáře, které se objevují téměř pod každým článkem. Vulgarita a téměř nic jiného. Ale bohužel, jak už jsem psal pod některým z článků, hodnotíte váš první dojem. Nemusí to být první dojem, ale než, aby jste si prohlédli, co to vlastně přibylo, tak raději kliknete na článek a začnete sprostě kritizovat.

Kritika je samozřejmě na místě, ale pokud je až taková, kdy se už nejedná o kritiku, ale spíše o hodně sprosté nadávky. Někteří tu píšete, že je to stránka vzhledově o ničem, obsahově to samé. Nevšimnete si, že tu bude celou sezónu fungovat tipovačka,nevšimnete si, že jsou tu nové velmi kvalitní rozpracované profily, které by nám mohli závidět ty nejlepší polské weby.

Nadáváte, že se to se stránkou manutdcz.com nedá srovnat, že je to tu obsahově o ničem, přičemž jsme sem přebrali téměř celou stránku manutdcz.com, co se obsahu týče, ale toho si vy nevšimnete. Vy raději budete kritizovat.

Co na manutdcz.com chybělo a tady je je redakční systém. Když jsme s Ruudem 36 příbírali nové redaktory, trvalo nám nejméně dvě hodiny, než jsme danou osobu naučili, jak se píší články. A tady to chápete ani ne za minutu. Vídíte, jaký je rozdíl mezi HTM a phpRS.

Snážíme se pro vás udělat to nejlepší, spojili jsme web, na kterém bude více redaktorů, více článků, více po obsahové stránce webu, více downloadu atd atd atd. Sehnali jsme pro tento web lidi na výrobu videa, na výrobu wallpaperů, ale tohle vy neoceníte. Řeknete, proč tenhle web vůbec vznikl ?

Proč se ti zas***í Slováci, jak jste je označili nepřestěhovali na manutdcz.com, nebo proč tu není design z manutdcz.com? Bobor vám na všechny otázky odpoví, ale vy pořád melete to sámé. Neoceníte jeho práci, celé prazdniny na tomto webu pracoval, tento týden nevyáhl ani paty z domu, aby se mohl tento víkend web spustit. Ale místo toho, aby jste jeho práci ocenli a poděkovali mu za ní, tak mu raději sproště nadáte.

Snažíme se ze všech sil, aby to každým dnem bylo lepší co lepší, ale pochopte, web nemůže být hotov během jednoho dne. Musíte nám dát čas na to, abychom ho vylepšili, a pokud nám budete za práci nadávat, o moc se to asi nezlepší.

Doufám, že aspoň někteří nad mými slovy zapřemýšlejí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.