Carrick spokojen z premiéry

Michael Carrick byl velice rád, že dostal šanci se poprvé ukázat v dresu Devils a to už při první příležitosti – ve včerejším zápase s FC Porto.

Nově příchozí záložník z Tottenhamu podepsal smlouvu na začátku týdne a již včera měl možnost ukázat, co v něm je. Hráč s číslem 16 začal v zápase ve středu zálohy vedle Paula Scholese, v 77. minutě ho pak vystřídal Lee Martin.

Michael byl spokojen z návratu k fotbalu, jelikož to bylo jeho první utkání od MS06 v Německu.

„Byl to docela náročný zápas. Hrát v devíti to bylo velice náročné. Ale beru to jako přínos, musím totiž ještě zapracovat nad kondicí, abych mohl podávat co nejlepší výkony."

"Jsem rád, že to mám za sebou a můžu se soustředit na další zápas. Považuji to za skvělý zážitek, hrát za tak velký klub. Myslím si, že jsem odehrál dobrý zápas a náš tým vyhrál. Jsem šťastný a spokojený.“

„Teď se už připravuji na další zápas a chci hrát Premierleague už od začátku. Nehrál jsem pár týdnů. Prostředí je pro mě nové, a proto ještě nějaký čas potřebuji, abych se tu zabydlel.“

Bývalý hráč Tottenhamu i West Hamu také řekl, že necítí žádný tlak kvůli tomu, že je novým základním kamenem zálohy.

„Abych pravdu řekl, žádný nátlak ze strany tisku nebo United nebyl. S hráči se teprve seznamuji, mám z toho dobrý pocit a chci si to naplno vychutnat. Chci být z každým dnem lepším a lepším hráčem. V United mám k tomu prostor.“ řekl Carrick.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.