West Bromwich opět odmítl nabídku za Kuszczaka

West Bromwich Albion opět odmíl nabídku Manchesteru United na přestup polského reprezentačního brankáře Tomasze Kuszczaka.

Sir Alex Ferguson se během letního přestupového termínu pokouší angažovat polského brankáře Tomasze Kuszczaka z West Bromwiche Albion, který by měl v následující sezóně krýt záda Van Der Sarovi.  Trenér Baggies Bryan Robson je rozhodnutý udržet svůj týmu pohromadě a jasne to dal najevo tím, když odmítl i třetí nabídku Manchesteru za Kuszczaka. Prezident Albionu Jeremy Peace řekl, že by se dalo uvažovat o odchodu Kuszczaka pouze v tom případě, kdyby United na opačnou stranu poslali na hostování Giuseppe Rossiho.

"V tuto chvíli je přestup Kuszczaka nereálný""Hodně by to oslabilo náš mančaft v době, kdy se naopak snažíme posilovat. Už hodněkrát jsme ohledně tohoto přestupu s United jednali a pokud bude do nabídky zahrnuto i hostování Rossiho, přestup je reálný".

"Sice bychom byli dočasně na postu brankáře oslabeni, do doby, než získáme Pascala Zuberbuhlera, ale příchod Rossiho by velmi posílil náš útok. Nicméně, United jasně naznačili, že s Rossim počítají i v příští sezóně. Pokud bychom Kuszczaka nakonec prodali a Rossi by nepřišel, jeho cena by byla daleko vyšší."

Peace také naznačil Kuszczakovu touhu odejít do Manchesteru.

"Pokud by nakonec z přestupu sešlo, pro Tomasze, který velmi chce odejít na Old Trafford, by to bylo jedno velké zklamání.  Ale i přesto, je to klubová věc a budeme dělat všechno nejlepší v prospěch mužstva", zakončil svůj rozhovor Peace.

Částka, kterou nyní Manchester za Kuszczaka nabídl činí 2.5 miliónů liber.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.