Torres chce být Rudý Ďábel?

Anglické noviny „The People“ nedávno zveřejnily, že útočník Atletico Madrid – Fernando Torres chce hrát za Manchester United.

Anglické noviny "The People" nedávno zveřejnily, že útočník Atletico Madrid – Fernando Torres chce hrát za Manchester United. Fernando sice řekl na konferenci Atletico Madrid, že chce zůstat, ale svým přátelům řekl, že doufá v přestup do Manchesteru United.

Manchester United je údajně ve stálém kontaktu s agenty Fernando Torrese, kteří zajišťují podmínky přestupu s Atletico Madrid. Slavný "El Niňo" jak je přezíván Fernando Torres má ještě v Atleticu Madrid smlouvu na 2 roky a pokud Fernando Torres nebude chtít prodloužit smlouvu, Atletico Madrid ho raději prodá, než kdyby Torresovi skončila smlouva a tímto by se stal volným hráčem.

Podle "The People" sir Alex Ferguson řekl Davidu Gillovi, aby ten jak nejrychleji předložil nabídku za Torrese, která se má pohybovat kolem 27 mln liber. Během pár dnů by se měla cela situace vyjasnit. Já osobně bych Torrese viděl rád v dresu Manchesteru United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.