Marcos Senna: Jednáme s United…

Záložník španělského Villarrealu, Marcos Senna, oznámil, že jednání s Manchesterem United ohledně jeho možného přestupu do Premierleague nejsou pouhou spekulací.

30letý španělský reprezentant, který hrál i na nedávných MS, může doplnit bývalého hráče Tottenhamu, Michaela Carricka, ve středové řadě Rudých Ďáblů. Manchester United pořád hledá defenzivního záložníka a Senna se údajně jeví jako dobré řešení.

Fotbalista narozen v Brazilii hrál mimo jiné obě utkání Villarealu proti MU v minulém ročníku Ligy Mistrů. V jeho oficiálním prohlášení ale stojí, že bude rád pokud bude moct zůstat na El Madrigal. Veškeré záležitosti týkající se jeho budoucnosti chce ale vyřešit co nejrychleji.

"Vím, že se jedná o mém možném přestupu a doufám, že ať už se kluby domluví pro nebo proti, chtěl bych aby to bylo co nejrychleji, chci mít totiž jasno ohledně své budoucnosti.

Abych pravdu řekl Villareal pro mě udělal mnoho a jsem tady opravdu šťastný. Klub si zajistil několik posil a já jsem vždy mluvil, že s ním chci získat mistrovský titul. V této sezóně můžeme mít docela dobrou šanci, ale čas ukáže, jak na tom jsme.“ řekl Senna.

Takže přestupová horečka u Rudých Ďáblů pokračuje. Jelikož Patrick Vieira podepsal s milánským klubem a Javier Mascherano prohlásil, že se odejít ze svého klubu nechystá, tím pádem se Senna nejspíše stává prioritou pro Sira Alexe Fergusona. Nezbývá než počkat na rozuzlení této kauzy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.