Carrick oficiálně hráčem Manchesteru!

V Manchesteru dnes proběhla oficiální prezentace nového hráče Devils – bývalého „kohouta“ Michaela Carricka.

Anglický reprezentant přišel na Old Trafford z Tottenhamu Hotspur celkem za 18,6 milionů anglických liber. Částka je rozdělena na více částí, první „splátka“ za Carricka přijde United na 14 milionů.

Carrick dostal číslo 16, ze kterým dříve nastupoval dnes už legendární Roy Keane. Michael prohlásil, že je připraven zastoupit Roye ve středu hřiště.

„Lidé budou vždy tvrdit, že Roy je legendou klubu, a že jeho fotbalový um byl více než skvělý. Já ale zůstávám sám sebou. Nemůžu ovlivnit to, co lidé říkají, nemůžu je zastavit, ale nedělám si z toho těžkou hlavu.

Chci se soustředit na tom, co umím nejlépe – na hraní fotbalu. Chci jít dopředu, chci se vyvíjet a jít tou správnou cestou.“

25letý hrával na White Hart Lane celkem 2 sezóny a řekl, že byl velmi rád za zájem, který o něj Manchester United projevil.

„Jednou se ke mně dostalo, že United mají o mně zájem. Rozhodl jsem se hned, byla to lehká volba. Manchester United je skvělý velký klub, který slaví úspěchy každým rokem.

Chtěl jsem odejít, abych se mohl naučit víc a abych se stal lepším hráčem, který dosáhne na ty nejvyšší trofeje.

Chtěl bych se co nejrychleji seznámit se spoluhráči, ale to asi nebude problém. Jsem opravdu nadšený, že jsem se ocitl v Manchesteru a mám v plánu vybojovat si místo v základní sestavě.“ řekl na tiskové konferenci Michael.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.