Mascherano ukončil veškeré spekulace

Javier Mascherano, další potenciální přestupový cíl Sira Alexe Fergusona, řekl, že nemá v plánu letos odcházet z Corinthians.

Argentinec, který si na nedávných MS udělal skvělé jméno, byl mnohokrát spojován s přestupem do Manchesteru United. Rudí Ďáblové stále hledají nové jména do středové řady i přes nedávný příchod Michaela Carricka.

O 22-letém Javierovi se sice říká, že má nejlepší pořád před sebou, přesto jeho výkony v týmu svěřenců José Pekermana na nedávném MS oslnily mnoho trenérů evropských klubů, tudíž se zájem o tohoto středového záložníka přirozeně zvětšil.

“Nový“ mistr Serie A – Inter Milán – si už na bývalého hráče River Plate rovněž brousí zuby a právě italský tým je zdá se největším konkurentem Manchesteru v boji o talentovaného Argentince. Nakonec to ale vypadá, že oba kluby můžou o nové posile zapomenout. Hráč sám totiž ukončil veškeré spekulace ohledně svého možného odchodu z klubu.

"Po MS jsem se vrátil do Corinthians a jedinou věcí, která mě teď zajímá, je hrát za tento klub. Na odchod teď vůbec nemyslím, navíc jsem nedostal žádnou nabídku. Myslím si, že by to nebylo správné.“

Mascherano sice eventuální přestup do Evropy nepovažuje za nemožný, avšak momentálně chce pomoct týmu dostat se z krize zpět navrchol.

"Jestli Corinthians v budoucnu dostanou nějakou dobrou nabídku, tak určitě budu přemýšlet. Mluvím však o budoucnosti. K dnešnímu je klub v krizové situaci, a proto je naší povinností dostat Corinthians zpět na výsluní.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.